.

.

YOUGLE 50/100FT 7 Standları Su Geçirmez Survival Kurtarma Ekipmanları Yangın Kav Paraşüt Kordon 550 Olta Paracord Halat

YOUGLE 50/100FT 7 Standları Su Geçirmez Survival Kurtarma Ekipmanları Yangın Kav Paraşüt Kordon 550 Olta Paracord Halat

₺ 4.19 ₺ 5.99

Sayısı
İşlenmemiş

50/100 Metre Su Geçirmez Survival Acil Kurtarma Askeri Tip III 550 Paracord Paraşüt Yangın Kav Kordon Halat Kordon Balıkçılık hattı Bakır Tel 7 Iç Tellerinin
YOUGLE Fire Cord bizim benzersiz paraşüt kordon entegre 3 potansiyel hayat kurtarıcı survival ipliklerini içine bizim popüler yüksek -performans MIL-SPEC 550 kordon. Bizim paracord 100% Naylon yapılır, 4mm çapı, ve 21 içerir bireysel ipliklerini, örgülü yedi ciddi içine-güçlü 3-strand iplikler. Biz daha sonra ettik entegre bir tek iplikli su geçirmez mumlu jüt için başlangıç yangınlar, bir 25-lb. Mono-filament olta alıcı için gıda, ve bir 30 AWG bakır tel için kullanılabilir tuzaklarına, iletken tel, ve diğer acil ihtiyaçları. yangın Kordon nihai paracord yedek ve aynı zamanda olarak bilinen Survival Kordon.
Burada iç tellerinin vardır :
(1) MIL-SPEC 550 KORDON-Yedi bireysel 3-katlı örgülü tellerinin olmuştur önceden daralmış için kaliteli.
(2) BALıKÇıLıK HATTı-BIR tek şeffaf iplikçik 25 lb. testi, yüksek mukavemetli mono-filament balıkçılık hattı.
(3) MUMLU JÜT-BIR tek strand bizim tescilli su geçirmez twisted fiber jüt, hızlı başlangıç yangınlar için tasarlanmış bir acil. Bu piyasada en iyi yangın-başlangıç strand. Hatta bir downpour, bir çift kıvılcım başlatmak yangın sağ up.
(4) TRAMPET BAKıR TEL-BIR tek strand bizim 30 AWG tescilli alaşım güçlü, iletken, ve manyetik olmayan. Için mükemmel küçük tuzaklarına, iletken tel, anten, ve diğer ustaca survival fikirleri.
(5) MARK KORDON-Kullanım işareti kordon düzeltmek veya asmak bir ağaç üzerinde kayıp olma yol üzerinde karmaşık arazi (woodland, çöl veya rainforest)
SU GEÇIRMEZ YANGıN KAV IÇIN WIN!
Orada diğer paracords aksine, fire Cord entegre bir tescilli su geçirmez mumlu jüt elyaf olduğunu tutuşturur hızlı için yardımcı ışık bir yangın bir acil. Hatta en kötü downpour, bizim jüt tutuşturur hızla sıcak ve aşçı gıda olsun yardımcı olmak için. Biz bile vardı bağımsız bir 3rd-party testi iliklerine tarafından bizim ürün için suya 4 saat, ve sonra ışık bu.. iki grev bir ferro-çubuk oldu tüm sürdü.
Bir ateş yakmak sadece :
1. küçük toplamak dallar, çim, ve hızla yakmak olabilir bırakır
2. özü yaklaşık 2-3 ayak jüt gelen Fire Cord
3. pulverize ve kabartmak mumlu jüt içine bir kuş yuvası (veya top) yaklaşık 2-3 inç çapı
4. bir alanda kuş yuvası yerleştirin korumalı rüzgar
5. grev kuş yuvası ile ferro çubuk kadar yaktı
6. eklemek giderek daha büyük boyutlu korumak için kav yangın
NIHAI IŞÇILIĞI PARACORD
En yaygın hakkında soru sordu bizim Fire Cord olduğunu paracord el sanatları ve diğer için kullanılan olabilir projeleri. Kesinlikle! Sadece 1mm daha kalın standart MIL-SPEC paracord, fire Cord işletmeler tarafından kullanılıyor tüm dünyada kendi premium paracord ürünleri oluşturmak için. Paracord yapılmış olabilir eğer, bu yapılabilir Fire Cord ile daha iyi.
-Survival Bilezikler
-Köpek Yaka ve Tasmalar
-Beyzbol Kolye
-Iş Boyunluklar & Boot Danteller
-Bıçak Kabzalardan & Axe Kolu Sarar


Ürün hakkında

Uzunluğu (m):
100 Feet, 50 Feet
Marka Adı:
Yougle
tip:
Tinder Paracord

Benzer teklifler