.

.

6 adet/takım, Van Gogh çakal saç fırçası guaj boya suluboya kalem akrilik yağ fırça boyama fırça boya fırçaları

6 adet/takım, Van Gogh çakal saç fırçası guaj boya suluboya kalem akrilik yağ fırça boyama fırça boya fırçaları

₺ 4.91 ₺ 8.19

Sayısı
İşlenmemiş

 [ad] Van Gogh 826 fırça kalemler kalem/kalem/boyama/guaj suluboya kalem[renk] sarı siyah kuyruk asılı çubuk[özellikler] 6 yüklü, Dan Hao takım : No. 1,3, 5,7, 9,11; Shuang Hao takım : 2,4, 6,8, 10,12 (daha fazla sayıda ve toplamı daha tek ve çift rastgele teslimat[malzeme] fırça saç saf kurt saç, düz tepe nib, krom alüminyum (Yin Baishai)[tanımlama] Van Gogh 826 butik Langhao kalem bir duygu çok güçlü olduğunu, kaliteli, geniş uygulama, ekonomik klasik fırça başlayanlar ve yazarın çekilen tercih ürünler olduğunu. Van Gogh 826 ince fırça kalemler
 
 fırça esas ayrılmıştır yağlıboya kalem ve suluboya fırçalar, fırça kaba hayvan saç, veya ince elyaf üretim ve, boyutu, çeşitli.
amaçlı
temelde sanat okullarımızın, boyama, boyama ve diğer özel kalem, bir fırça ve sert bir fırça vb.
bakım modu
(1) bizim boyama mümkün olduğunca çapak veya silmek için atık kağıt kullanımı, çünkü bu iki çeşit kağıt daha iyi emilimini artık pigment az, sürtünme nispeten küçük, hasar üzerine kalem nispeten küçük;
(2) emmek için ılık su ile yıkama boyama sonra biz deneyin bir çamaşır deterjan veya sabun ile bir kalem, kalem koymak avuç el ovmak uyarınca bir yönü, pigment tamamen temiz kadar şimdiye kadar.
(3) için yıkamadan sonra kurumaya bırakın;
(4) tuval kuru sonra genellikle kullanmak ne elimizden geleni keten boyama olduğunu, fırça koymak sarmak için iki lastik bant bağladı. neden bir bez ile bağladım vardır? çünkü biz fırça yıkandıktan sonra hala bazı kalıntı yağ, rüzgar sonra kolayca zarar. ama yakında bunu görünüyor olsa da çok zahmetli, özen bizim boyama fırça için bir sorun azaltmak için olduğunu.

 

Ürün hakkında

Marka Adı:
Zhouxinxing
Çözünür ya da değil:
boya
kurşun Sertlik:
B
yaş:
> 3 yaşında
tip:
boya fırçası
Tipi:
yağ fırça
Model Numarası:
6 suits
Kolu Malzeme:
Ahşap
boyut:
32cm
Saç Malzeme:
weasel hair

Benzer teklifler