.

.

Grafik Hesap Makinesi Sert Taşıma Seyahat saklama kutusu Çanta Koruyucu Kılıfı Kutusu TI-83 Artı TI-84 Plus CE TI-84 Artı

Grafik Hesap Makinesi Sert Taşıma Seyahat saklama kutusu Çanta Koruyucu Kılıfı Kutusu TI-83 Artı TI-84 Plus CE TI-84 Artı

₺ 7.17 ₺ 9.56

Sayısı
İşlenmemiş

-25.43/piece Açıklaması
Hesap makinesi fermuar kılıfı, herhangi bir grafik hesap makinesi için mükemmel taşıma çantasıdır. Güçlü, dayanıklı, anti-şok, hava koşullarına dayanıklı EVA malzeme, hesap makinenizi aksesuarlarıyla birlikte koruyacaktır. Bilek kayışı daha rahat taşıma sağlar. Davanın sığacağı hesap makinelerinden bazıları : TI-83 Plus, TI-84 Plus CE, TI-84 plus, Ti-84 plus C silver edition, TI-84 Plus Color Edition, TI-89 titanyum, HP50 G grafik hesap makineleri vb.
Özellikleri
-Renk : siyah.
-Malzeme : EVA.
-Boyut : 10.5*21.5*4 cm (L * W * H).
-Sert fermuar durumda file çanta ve adaptör tutmak için kapakta bir fermuar şarj kablosu vardır. Aksesuar kiti de cebe sığabilir. Ana bölme, hesap makinesini daha iyi sabitlemek için elastik bir kayışa sahiptir.
-TI-83 Plus, TI-84 Plus CE, TI-84 plus, Ti-84 plus C silver edition, TI-84 Plus Color Edition, TI-89 titanyum dahil olmak üzere tüm grafik hesap makineleri ile uyumlu, HP50 G grafik hesap makineleri (hesap makinesi dahil değildir).
-Kolay taşıma için uygun bilek kayışı ve şarj cihazı ve kablo temel aksesuar kiti için iç file çanta, mekanik kalemler, silgi, grafik cetveli yerleştirilebilir.
-Yüksek kaliteli dayanıklı EVA anti-şok, hava koşullarına dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Kablo/USB konektörü için örgü iç cepli yumuşak iç tabaka ile.
-Temel aksesuar kiti mekanik kalemler içerir, silgi, grafik cetvel de yerleştirilebilir.
Ambalaj listesi1 * grafik hesap sert taşıma seyahat TI-83 çanta koruyucu kılıfı kutusu için TI-84 artı/TI-84 artı CE/TI-89 artı/saklama kutusu titanyum/HP50 G

Ürün hakkında

tip:
Çanta
Model Numarası:
Bag
Marka Adı:
WINOMO
is_customized:
Evet
malzeme:
EVA
Material:
Nylon, Other

Benzer teklifler